Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Plädar 10694470



*

nr 1069 4470


Viola Gråsten

(f. 1910), Sverige


Plädar, 2 st, Viola Gråsten (f. 1910)


Viola Gråsten, född 1910 i Finland, död 1994.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 november 2016
kl 20:16:25


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/11 00:49:16 1      300 kr
12/11 02:38:00 2      400 kr
12/11 12:09:15 3      500 kr
12/11 19:08:45 4      Vinnande bud
14/11 19:54:45 5      700 kr
14/11 19:54:45 4      800 kr (Budbetjänt)
14/11 19:57:54 5      900 kr
14/11 19:57:54 4      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 14 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal

  • Konstnär/Designer

Viola Gråsten

Viola Gråsten, född 1910 i Finland, död 1994.

Läs mer om Viola GrÃ¥sten
bakg




Ladda ner broschyr